APO-IBUPROFEN

Kanadský pomocník proti bolesti. Volně prodejný, k dostání v lékárnách. Balení obsahuje 30 nebo 100 tablet k vnitřnímu užití. Balení 100 tablet na recept bez doplatku!

žárovku

Kanadští vynálezci Henry Woodward a Mathew Evans vynalezli a v roce 1874 patentovali žárovku, v roce 1879 pak patent prodali známému Thomasi Edisonovi.

push-up podprsenku

V roce 1961 uvedla kanadská společnost Canadian Lady Corset Company nový model push-up podprsenky, který se v podstatě ve stejné podobě prodává dodnes.

brankářskou masku

Profesionální kanadský hokejový brankář Jacques Plante začal jako první od roku 1959 pravidelně hrát s vlastní brankářskou maskou. Byl jedním z nejvýznamnějších inovátorů v hokeji.

inzulín

Kanadský lékář Frederick Banting získal roku 1923 Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu za objev hormonu inzulínu a jeho účinnosti při léčbě cukrovky.

telefon

Alexander Graham Bell byl profesor fyziologie řeči. Od svých 23 let žil na rodinné farmě v Kanadě a v roce 1876 zkonstruoval první použitelný telefon.

zip

Švédský inženýr Gideon Sundback, který žil v Kanadě a následně v USA, přišel roku 1913 s jednoduchým, ale geniálním řešením zipu, který se používá dodnes.

kanadský ibuprofen

Základem kanadského receptu na bolest je jedna z nejbezpečnějších a léty prověřených účinných látek Ibuprofen.

Jedinečná technologie výroby a dokonalá kombinace pomocných látek však teprve dělá z kanadského Apo-Ibuprofenu skutečně objevný lék, který přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, kloubů, zad i menstruační bolesti. Snižuje horečku a tlumí projevy zánětu.